Artykuł

Nowe podcasty PKEE dla Radia Zet. O tym jak obniżyć rachunki za energię, ale nie tylko…

mikrofon

Bezpieczeństwo energetyczne

Autor: PKEE

mikrofon

Co składa się na nasz rachunek za prąd, ale również jak je obniżyć i powstrzymać koszt energii – o tym można się dowiedzieć słuchając podcastów Radia Zet, w których ekspert Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej wyjaśnia kwestie dotyczące kosztów korzystania z energii w gospodarstwach domowych.

„Ponieważ w internecie pojawia się wiele zmanipulowanych wiadomości, to każde dodatkowe źródło wiarygodnej wiedzy jest bardzo cenne. Na wagę… sporej ilości gotówki. Dosłownie, bo w przypadku cen energii elektrycznej chodzi przecież m.in. o budżety gospodarstw domowych” – pisaliśmy w październiku, gdy pojawiły się pierwsze podcasty Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej dla Radia Zet.

https://liczysieenergia.pl/liczy-sie-energia-podcasty-pkee-dla-radia-zet-o-cenach-pradu-warto-posluchac-aby-wiedziec/

Wówczas poruszono m.in. temat warunków koniecznych do spełnienia, aby uzyskać upust na rachunkach za prąd.

Teraz można również posłuchać podcastów Radia Zet, w których Maciej Maciejowski, dyrektor Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej ds. komunikacji, wyjaśnia kolejne bardzo istotne kwestie:
– Jak kształtują się obecnie ceny energii elektrycznej?
– Jak konsumenci mogą obniżyć rachunki za prąd?
– Jak powstrzymać wzrost kosztów energii elektrycznej w przyszłości?
– Co składa się na nasz rachunek za prąd?

Podcasty „Liczy się energia” można znaleźć TUTAJ
https://player.radiozet.pl/Podcasty/Liczy-sie-energia/Jak-powstrzymac-wzrost-kosztow-energii-elektrycznej-w-przyszlosci/(offset)/1